Kolęda 2018

I tydzień

  • 28 grudnia (czwartek) – ul. Storczykowa 24 i 26 od godz. 1600  , Storczykowa 10 od godz. 1845
  • 29 grudnia (piątek) – ul. Storczykowa 16 i 28 od godz. 1600 ,Storczykowa 14 od godz. 1845
  • 30 grudnia (sobota) – ul. Szkolna (domki) i ul. Wiedeńska 3 od godz. 900

II tydzień

  • 2 stycznia (wtorek) – ul. Storczykowa 1 i 20 od godz. 1600 ,Storczykowa 8 od godz. 1845
  • 3 stycznia (środa) – ul. Storczykowa 4 i 22 od godz. 1600 ,Storczykowa 3 od godz. 1845
  • 4 stycznia (czwartek) – ul. Storczykowa 2 i 6 od godz. 1600 ,Storczykowa 1/1 i 12 od godz. 1845
  • 5 stycznia (piątek) – Lawendowa 83, 85 i 87 od godz. 1845

 

III tydzień

  • 8 stycznia (poniedziałek) – ul. Storczykowa 18 ,Lawendowa 79 od godz. 1600  ,Lawendowa 48 i 77 od godz. 1845
  • 9 stycznia (wtorek) – ul. Lawendowa 48 B i 81 A od godz. 1600 ,Lawendowa 48 A i 48 C od godz. 1845
  • 10 stycznia (środa) – ul. Lawendowa 48 D i 77 A od godz. 1600 ,Lawendowa 48 E i ul. Magnoliowa 4 od godz. 1845
  • 11 stycznia (czwartek) – Lawendowa 81 i Magnoliowa 2 od godz. 1600 ,Magnoliowa 3 od godz. 1845
  • 12 stycznia (piątek) – Magnoliowa 9 i 12 od godz. 1600 ,Magnoliowa 10 od godz. 1845

 

IV tydzień

  • 15 stycznia (poniedziałek) – ul. Magnoliowa 5 i 6 od godz. 1600,Boboli 1 od godz. 1845
  • 16 stycznia (wtorek) – ul. Magnoliowa 11 A od godz. 1600 ,Klonowa i ul. Wrocławska od godz. 1845
  • 17 stycznia (środa) – ul. Magnoliowa 11 i ul. Konwaliowa 1 od godz. 1600 ,Konwaliowa 5 od godz. 1845
  • 18 stycznia (czwartek) – Magnoliowa 7 i 8 od godz. 1600 ,Konwaliowa 4 od godz. 1845
  • 19 stycznia (piątek) – Magnoliowa 1 i ul. Konwaliowa 16 od godz. 1600 ,Konwaliowa 9 i 14 od godz. 1845
  • 20 stycznia (sobota) – Lawendowa 52, 56 i 58 od godz. 900


V tydzień

  • 22 stycznia (poniedziałek) – ul. Konwaliowa 7 i 12 od godz. 1600 ,Konwaliowa 18 od godz. 1845
  • 23 stycznia (wtorek) – ul. Konwaliowa 10 i 13 od godz. 1600 ,Konwaliowa 11 od godz. 1845
  • 24 stycznia (środa) – ul. Konwaliowa 20 i 22 od godz. 1600
  • 25 stycznia (czwartek) – Konwaliowa 3 i 6 od godz. 1600
  • 26 stycznia (piątek) – Zielonogórska 12 i Al. Niepodległości 9 od godz. 1600
  • 27 stycznia (sobota) – Lawendowa, ul. Okrzei, ul. Bratkowa i ul. Rybnika od godz. 900

 

VI tydzień

  • 29 stycznia (poniedziałek) – Al. Niepodległości 7 i 11 od godz. 1600  ,Zielonogórska 18  od godz. 1845 ,Al. Niepodległości 7 A  od godz. 1845                                     
  • 30 stycznia (wtorek) – ul. Św. Andrzeja Boboli 3 A od godz. 1600
  • 31 stycznia (środa) – ul. Zielonogórska 2 A i Al. Niepodległości 5 od godz. 1600
  • 1 luty (czwartek) – ul. Zielonogórska 8 i Al. Niepodległości 13 od godz. 1600
  • 3 luty (sobota) – Miodowa i ul .Św. Andrzeja Boboli (domki) od godz. 900

VII tydzień

  • 5 luty (poniedziałek) – ul. Zielonogórska 4 i 26 od godz. 1600  ,Zielonogórska 34 od godz. 1845
  • 6 luty (wtorek) – ul. Zielonogórska 6 i 36 od godz. 1600
  • 7 luty (środa) – ul. Zielonogórska 20 i 32 od godz. 1600
  • 8 luty (czwartek) – Zielonogórska 10 i 30 od godz. 1600
  • 9 luty (piątek) – Zielonogórska 14 i 16 od godz. 1600 ,Zielonogórska 28 od godz. 1845